ДЕНЬ МИРУ

Дата: 21 вересня 2018 о 22:05, Оновлено 9 жовтня 2018 о 22:20

21 вересня у світі відзначають День миру.  (2018р.)

У рамках відзначення цього дня у Хижанському НВК проведено ряд заходів під гаслом: "Нам потрібне мирне небо!"

Цікаво і змістовно пройшов захід « З Україною в серці» , на якому прозвучали  пісні патріотичного спрямування,  який підготували учні 7 класу (кер. пед.-орг. Пруніца І. М.).

Активно долучилися юні художники школи до малювання Рушника Миру, на якому оживали символи української землі : соняшники, барвінок, калина, виноград . Посередині Рушника – білі Голуби Миру  піднесли над різнобарв'ям квітів Тризуб .

Вихованці ДО « Умілі руки» (8 кл., кер. пед.-орг. Пруніца І. М.) виготовляли символічного Голуба миру .

У рамках Дня миру Іжаківська М.В. написала з учнями 5 та 7 класу диктант «Легенда про  мужню українку».

Гуртківці «Студії образотворчого мистецтва» (кер.Вража Н.А.) малювали Голуба Миру.

У  НВК пройшли також виховні години на теми :«Вона у світі одна – Україна» (3 кл.),  «Ми різні, але ми єдині» (5-Акл. ), « У мирі щастя пізнаємо» (7 кл.).

Коротка довідка:
День був заснований у 1981 році, а перший Міжнародний день миру був проведений у вересні 1982 року.
7 вересня 2001 року Генасамблея ООН запропонувала розширити його значення, закликавши ворогуючі сторони в усьому світі оголосити щорічний Всесвітній день припинення вогню і відмови від насилля.
Починаючи з 2002 року, Міжнародний день миру щорічно відзначається 21 вересня. Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії, або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру.