Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Профорієнтація

Дата: 16 лютого 2018 о 16:18, Оновлено 23 лютого 2021 о 15:53
Автор: Чутора М. П.

Напередодні Дня захисника України до стін рідного НВК завітала колишня випускниця нашої школи, зараз студентка Національної академії прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького Токач Діана. Вона цікаво розповіла майбутнім випускникам про свій вуз, про умови навчання та специфіку професії військових. Продемонструвала відеофільм про випускників академії та їх досягнення . Приємним є той факт, що дівчина продовжила справу свого батька, і матері, які теж працювали військовими. Завуч школи з виховної роботи Іжаківська М.В. побажала студентці успіхів у навчанні та щастя на життєвій дорозі !

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ

І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

КАФЕДРА ПЕДАГОГІКИ

ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ

                    за спеціальністю «ОСВІТНІ, ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ»,

                спеціалізацією «ПЕДАГОГІКА ВИЩОЇ ШКОЛИ»

                  (денна та заочна форма навчання, освітній ступінь «Магістр»)

ПРОФЕСІЙНІ МОЖЛИВОСТІ ВИПУСКНИКІВ

Випускники спеціалізації «Педагогіка вищої школи» мають право працювати у вищих навчальних закладах на посадах асистента, викладача спеціальних дисциплін (за напрямками базової підготовки слухача). Після навчання випускники отримують диплом державного зразка та кваліфікацію «Викладач вищого навчального закладу».

УМОВИ ВСТУПУ ТА НАВЧАННЯ

Набір студентів здійснюється на підставі результатів вступних випробувань, які проводяться у формі тестування з комплексу гуманітарних дисциплін та іноземної мови. Конкурсний бал обчислюється як сума балів результатів вступних випробувань та середнього балу додатка до диплома.

Вступники мають подати в приймальну комісію такі документи:

  • заяву на ім’я ректора;
  • документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень та додаток до нього (оригінал та копію);
  • 4 кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • ксерокопію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;
  • копії паспорта (1, 2 сторінки та місце реєстрації).
  • аспорт громадянина країни та інші документи, що підтверджують право на вступ, пред’являються особисто.

Навчання на факультеті здійснюється за денною та заочною формами навчання за рахунок державного бюджету та за умов договору. Термін навчання на основі ОС «Бакалавр» на денній формі – 1,5 року, на заочній формі – 2 роки; ОС «Спеціаліст» і «Магістр» на заочній формі – 1,5 року. Більшість випускників можуть удосконалити професійну кваліфікацію через навчання в аспірантурі, стажування за кордоном, участь у реалізації міжнародних проектів.

Додаткову детальну інформацію можна отримати у приймальній комісії Національного університету біоресурсів і природокористування України за адресою:

м. Київ, вул. Генерала Родімцева, 19, навчальний корпус № 1, тел. (044) 258-42-63, (044) 527-83-08

та на інформаційному інтернет-сайті Університету: www.nubip.edu.ua

E-mail: vstup@nubip.edu.ua

E-mail кафедри педагогіки: pedagogic@ukr.net

Тел.: (044) 527-83-55

http://https://content.e-schools.info/nvkhizha/library/Професiя-Соцiолог-2.ppt

https://content.e-schools.info/nvkhizha/library/Професiя-Фiлософ.pdf

Чому навчання на спеціальності СОЦІОЛОГІЯ на філософському факультеті Прикарпатського національного університету  імені Василя Стефаника – це ключ до життєвого успіху?

  • По-перше, це не данина моді, яка швидко проходить. Тому не варто йти по проторених стежках та обирати фах, як більшість. Ринок праці надзвичайно динамічний, а мода на професію зумовлює перевиробництво фахівців, що ускладнює, а інколи унеможливлює їх працевлаштування.
  • По-друге, у сучасному світі багато професій втрачають свою актуальність, а то й відмирають повністю. Ті, хто отримують вузько орієнтовану спеціальність часто розчаровуються у пошуках роботи за фахом та змушені обирати роботу малокваліфіковану з низькою зарплатою. Саме тому, соціологічна освіта має переваги в цьому плані, тому що дає фундаментальну освіту, формує творчу особистість, здатну критично мислити, аналізувати суспільні процеси, креативно підходити до розв`язання проблемних ситуацій та вирішення завдань.
  • По-третє, соціолог – це фахівець, який вивчає життя суспільства. Він певною мірою є і психологом, і маркетологом, і політологом, аналітиком з широкого спектру питань соціальної взаємодії та комунікації. Тим, хто розуміє цінність таких знань, відкриваються найширші перспективи для самореалізації у будь-якій сфері соціальної, гуманітарної, політичної та громадської діяльності. Кожен серйозний проект має потребу в соціологічному дослідженні, кожна соціальна програма вимагає соціологічної підтримки.
  • По-четверте, нині помилково освіту намагаються зробити більш вузько спеціалізованою. В умовах переходу суспільства до четвертого технологічного укладу, інформатизації та інтелектуалізації праці, вузька спеціалізація обмежує людину, робить її «актором однієї ролі». Соціологічна освіта є більш універсальною, оскільки формує найширший спектр компетенцій. Вона дає змогу розширити сферу професійної діяльності та самореалізації.
  • По-п’яте, якщо Ви мрієте про громадську, журналістську, політичну чи управлінську кар’єру, то соціологічна освіта – саме те, що треба, адже вона допомагає глибоко зрозуміти соціальні процеси, їхні причини та наслідки. Соціолог вивчає те, як поводяться люди: як вони роблять покупки, голосують на виборах, працюють і шукають роботу, мігрують тощо.
  • По-шосте, у сучасному світі будь-яка спеціальність та пов’язана з нею освіта не гарантують нікому успішного працевлаштування. Все залежить від особистісних якостей людини, від широти її світогляду, внутрішньої свободи, активності, ціннісної орієнтації, вміння спілкуватися та включатися у різноманітні соціальні практики. Соціологічна освіта формує ці універсальні компетенції.
 

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ-СОЦІОЛОГІВ:

  • Науково-дослідна діяльність (соціолог заробляє соціологічними дослідженнями, жодні управлінські рішення не приймаються без соціологічних замірів)
  • Менеджмент і маркетинг (сучасне суспільство вимагає керівника нового типу, який володіє соціологічними компетенціями, тому соціолог - це менеджер по роботі з персоналом, менеджер з реклами, з питань комерційної діяльності та управління, маркетолог, фахівець з організації ефективної роботи підприємства та раціоналізації виробництва, PR-менеджер, бізнес-консультант)
  • Політична діяльність (аналітик, консультант, радник/експерт, менеджер соціальної та політичної реклами, менеджер взаємодії з органами влади)
  • Управлінська діяльність у державних органах різного рівня: державний службовець, керівник і помічники (заступники) різних структур, прес-секретар, фахівець з науково-інформаційного забезпечення).
  • Педагогічна та управлінська діяльність у вищих навчальних закладах: викладач суспільствознавчих дисциплін (диплом магістра соціології);
  • Окремою актуальною сферою застосування соціолога є мас-медіа (журналіст, фахівець по зв’язках з громадськістю, соціальним комунікаціям, прес-служба в державних та комерційних організаціях, експерт аналітичних підрозділів газет і журналів

СОЦІОЛОГІЧНА ОСВІТА ВЧИТЬ МИСЛИТИ КРЕАТИВНО, ЛОГІЧНО, СИСТЕМНО, МАСШТАБНО, КРИТИЧНО – А З ТАКИМИ НАВИЧКАМИ МОЖНА ЗАВЖДИ ЗНАЙТИ ХОРОШУ РОБОТУ!

Чому навчання на спеціальності ФІЛОСОФІЯ на філософському факультеті Прикарпатського національного університетуімені Василя Стефаника – це ключ до життєвого успіху?

  • По-перше, це не данина моді, яка швидко проходить. Тому не варто йти по проторених стежках та обирати фах, як більшість. Ринок праці надзвичайно динамічний, а мода на професію зумовлює перевиробництво фахівців, що ускладнює, а інколи унеможливлює їх працевлаштування.
  • По-друге, у сучасному світі багато професій застарівають, а то й відмирають повністю. Ті, хто отримують вузько орієнтовану спеціальність часто розчаровуються у пошуках роботи за фахом та змушені обирати роботу малокваліфіковану з низькою зарплатою. Проте, філософська освіта має переваги в цьому плані, тому що дає фундаментальну освіту, формує творчу особистість, здатну критично мислити, аналізувати, креативно підходити до розв`язання проблемних ситуацій та вирішення завдань, виокремлювати стратегічно важливі пріоритети, освоювати нові горизонти знання, яка володіє навичками соціальної взаємодії та соціальної комунікації, роботи в команді.
  • По-третє, навчання на філософському факультеті – це унікальна можливість отримати системну гуманітарну освіту, ознайомитися з культурною спадщиною людства, а також оволодіти цілісним філософським розумінням світу. Тим, хто розуміє цінність таких знань, відкриваються найширші перспективи для самореалізації у будь-якій сфері соціальної, гуманітарної, політичної та громадської діяльності.
  • По-четверте, нині помилково освіту намагаються зробити більш вузько спеціалізованою. В умовах переходу суспільства до четвертого технологічного укладу, інформатизації та інтелектуалізації праці, вузька спеціалізація обмежує людину, робить її «актором однієї ролі». Філософська освіта є більш універсальною, оскільки формує найширший спектр компетенцій. Вона дає змогу розширити сферу професійної діяльності та самореалізації.
  • По-п’яте, філософська освіта передбачає широкий спектр можливостей вибору для професійної діяльності. У царині академічної діяльності: від вчителя суспільствознавства, етики, викладача філософських дисциплін у вищих навчальних закладах до науковця. У сфері практичної діяльності англомовні фахівці-філософи користуються чималим попитом в європейських та міжнародних організаціях, мета яких – розвиток демократії та громадянського суспільства. ООН, ЮНЕСКО, різноманітні міжнародні благодійні та інші фонди – це перспективна справа для молодого філософа. Якщо Ви мрієте про громадську, журналістську, політичну чи управлінську кар’єру, то філософська освіта – саме те, що треба, адже вона допомагає глибоко зрозуміти соціальні процеси, їхні причини та наслідки. У всьому світі серед дипломованих філософів чимало політиків, громадських і державних діячів, бізнесменів, журналістів, письменників, шоуменів, аналітиків, експертів. Наприклад, всім відомий Джордж Сорос навчався філософії у видатного філософа ХХ ст. Карла Поппера, завдяки умінню креативно мислити став успішним фінансистом-мільярдером. Для багатьох людей філософія – це вдалий шлях в іншу професію. Професійні філософи очолюють провідні вузи України: Київський національний університет імені Т. Шевченка – Л. В. Губерський, Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова – В. П. Андрущенко, Львівський національний університет імені І. Франка – В. П. Мельник; В. Кремень – очолював Міністерство освіти та науки України. Журналістика, письменницька діяльність теж потребують філософів, які б висвітлювали сучасні проблеми та події. Критично-аналітичні погляди у ЗМІ допомагають розібратися у нагальних проблемах, формують суспільну думку та національну ідеологію.
  • По-шосте, у сучасному світі будь-яка спеціальність та пов’язана з нею освіта не гарантують нікому успішного працевлаштування. Все залежить від особистісних якостей людини, від широти її світогляду, внутрішньої свободи, активності, вміння спілкуватися та включатися у різноманітні соціальні практики. Філософська освіта формує ці універсальні компетенції. Професійні мислителі потрібні у будь-якій сфері.
 

ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

«ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА»

СФЕРИ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ-ФІЛОСОФІВ:

  • Педагогічна та управлінська діяльність у вищих навчальних закладах: викладач філософських дисциплін у навчальних закладах ІII–ІV рівнів акредитації (диплом магістра філософії);
  • Педагогічна та управлінська діяльність у загальноосвітніх навчальних закладах ліцеях, гімназіях, школах – вчитель філософських та культурологічних дисциплін, завуч, директор;
  • Науково-дослідна діяльність;
  • Культурно-освітня і громадська діяльність: спеціаліст по зв’язках з громадськістю, соціальним комунікаціям, працівник закладів культури (бібліотеки, музеї, кіно, театри), різноманітних фондів, проектів; координатор міжнародної співпраці, спортивно-оздоровчих заходів, формальних та неформальних об’єднань і рухів;
  • Політична діяльність: аналітик, консультант, радник/експерт, менеджер соціальної та політичної реклами, менеджер із взаємодії з органами влади;
  • Діяльність у сфері бізнесу: помічник директора, бізнес-консультування, консалтинг (генератор нових ідей для успішної діяльності), менеджер по роботі з персоналом, менеджер з реклами, з питань комерційної діяльності та управління, маркетолог, фахівець з ефективності підприємства та раціоналізації виробництва,;
  • ЗМІ: журналіст, редактор, шеф-редактор, кореспондент, PR-менеджер, прес-служба в державних та комерційних організаціях, спеціаліст аналітичних підрозділів газет і журналів, фахівець з масової комунікації, редакційно-видавнича діяльність;
  • Управлінська діяльність у державних органах різного рівня: державний службовець, керівник і помічник (заступник) різних структур, прес-секретар, фахівець по науково-інформаційному забезпеченню, спеціаліст з філософії управління (диплом магістра філософії).

ФІЛОСОФСЬКА ОСВІТА ВЧИТЬ МИСЛИТИ КРЕАТИВНО, ЛОГІЧНО, СИСТЕМНО, МАСШТАБНО, КРИТИЧНО – А З ТАКИМИ НАВИЧКАМИ МОЖНА ЗАВЖДИ ЗНАЙТИ ХОРОШУ РОБОТУ!

Дрогобицький державний педагогічний

університет імені Івана Франка

Інтернет-сторінка університетуhttp://ddpu.drohobych.net/

Надсилаємо Вам інформацію щодо:

1. Можливості здобути другу вищу освіту (магістерський ступінь) за спеціальністю «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)» на основі ступеня бакалавра або ОКР спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю.

http://ddpu.drohobych.net/ifmeit/abiturijentu/sotrudnavchteh/

2. Вступу на навчання за спеціальністю «Середня освіта (Трудове навчання та технології, інформатика)» на основі ЗНО ( 4 роки навчання) або на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (2 роки навчання, без ЗНО).

http://ddpu.drohobych.net/ifmeit/abiturijentu/sotrudnavchteh/

3. Вступу на навчання за спеціальністю «Професійна освіта (Транспорт. Експлуатація та ремонт автомобілів)» на основі ЗНО ( 4 роки навчання) або на основі ОКР «Молодший спеціаліст» (2 роки навчання, без ЗНО).

http://ddpu.drohobych.net/ifmeit/abiturijentu/prof-osvita-transport/

НІЖИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ

УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИКОЛИ ГОГОЛЯ

http://https://content.e-schools.info/nvkhizha/library/проспект_фізика_2018.pdf

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.