ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Дата: 5 жовтня 2018 о 22:25
70 переглядів

День вчителя в Україні - це лише частина міжнародного свята. Починаючи з 1994 року, за рішенням ЮНЕСКО відзначається Всесвітній день вчителя.

Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення.

День вчителя у Хижанському НВК завжди проходить  по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій. І кожного року випускники школи готують якусь родзинку-сюрприз до цього дня. Також, за шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводили старшокласники. Сьогодні вони спробували себе в ролі і викладачів, і вихователів.

А потім відбувся святковий концерт, на якому лунали добрі щирі побажання, гарні пісні та вітання від учнів, директора школи Чутори Марії Павлівни та наших гостей.