НОВИЙ РІК

Дата: 23 грудня 2018 о 22:26, Оновлено 24 грудня 2018 о 21:55
108 переглядів

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Напередодні свята учні прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, композиції, малювали малюнки, плакати, вивчали пісні, вірші, привітання.
Розпочали Новорічне свято у Хижанському НВК учні 4 класу разом з кл. керівником Світлик Г. В. Вони підготували цікаву святкову програму, а потім всі учні початкової школи були запрошені на бал-маскарад, під час якого вони захищали свої маски, за що отримали грамоти та цікаві призи, а також розігрувалися новорічні лотереї. Також великою радістю були для дітей солодкі подарунки, які чекали на них у класах.
Після початкової ланки розпочалося святкування в учнів старших класів. Цього року учні 10 - 11 класів разом з педагогом організатором Пруніцою І М. та кл. керівником 11 класу Філей С. Ю., підготували для нас дуже незвичне, цікаве свято під назвою "Як ми готувалися до Нового Року". Також учні 5 - 9 класів представили свої цікаві номери, під час яких показали свої таланти. Всі присутні отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій.
Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!